Sapanca’ya hayran kalacaksınız

Hotel tatillerinde her geçen gün yükselen fiyatlar, tatil severleri İstanbul’a yakınlığı ile bilinen, İç Anadolu şehirlerinin bağlantı yolu üzerinde bulunan, güzelliği ve doğası ile ön planda olan Sakarya’nın Sapanca ilçesine yöneltti. Bu şirin ilçe birçok kesimin uğrak yeri haline dönüştü.

Masmavi suları ve ünlü Sapanca Gölü ile öne çıkan Sapanca ilçesi sadece konaklama anlamında değil, iştah açan kahvaltısı, safari turları, binicilik aktiviteleri ve göl gezileri ile de unutulmaz anılar biriktirmenize olanak tanıyor.

Doğa ile iç içe dakikalar geçireceğiniz Sapanca’da isterseniz dere mevkiinde dere yatağına atılan masalarda kahvaltı yapabilir, yada Sapanca Gölü manzaralı restoranlarda  kahvaltı tercih edebilirsiniz. Sapanca’da bungalov, tiny house, villa ve dome glamping kiralama hizmetleri sunan Turan Ali Şafak Group şirketlerine bağlı turizm acentesi tatildibimde.com sizlere bu tesislerin en iddialısı olan bir şirketi öneriyor.

 

Tesimizin adı Sopeli Doğal Yaşam Köyü

Şirket öz geçmişi;

Yıllar önce Küçük Evim’le başlayıp, Naturköy konseptiyle süren serüvenimiz Sapanca’mıza ve ülkemize yepyeni konsept doğal yaşam alanları kazandırmaya Sopeli Doğal Yaşam Köyü konseptiyle devam ediyor. Zaman zaman kralları, başbakanları, film yıldızlarını, dünya ünlülerini ağırladığımız mekanlarımızda her gün yüzlerce kişiye, en lezzetli etleri sunabilmenin en güzel servisi yapabilmenin huzurunu, keyfini yaşadık ve yaşatacağız. Sizi hem faaliyetlerimizi görmek, hem de bu güzel yaşam köyü mutfaklarının enfes tatlarını tatmak için rezervasyonlarınızı yapmaya davet ediyoruz. Tatildibimde.com Marmara bölgesinde hizmet veren bir acente olup Kocaeli İli Kartepe, Maşukiye ilçelerinde ve Sakarya’nın Sapanca, Kırkpınar bölgelerinde hizmet veriyoruz.

Şirketin ana merkezi Sakarya’da bulunmaktadır.
İletişim numaraları;
0850 307 73 73
0546 847 54 54