Bungalov Tatiliniz Dolandırıcılıkla Sonuçlanmasın

Uzun süren iş toplantıları, yoğun geçen günlerden sonra bir tatil fikri hepimizin hayali. Tatile çıkarken birçok alternatifimiz olduğunu bilir, iyi bir tatil geçirmeyi ve memnuniyetle ayrılmayı isteriz.

sapanca tatili bungalov tatil

Bir çok ilin bağlantı noktası konumunda olan ve merkezi konumda olması sebebi ile Sapanca, tatil severlerin tercih edeceği bölgelerinin en başında yer alıyor. Tatil severler sadece Sapanca ile kalmayıp; Kartepe, Maşukiye, Kırkpınar gibi bölgeleri de son zamanlarda en çok tercih edilecek turizm bölgelerini arasında gösteriyor ve bu bölgeler büyük turizm beldelerini aratmayacak kadar misafir ağırlıyor. İstanbul trafiği, Ankara diplomasisi derken turizm severler bu bölgelere yoğunlaşıyor.

Marmara’nın incisi konumunda olan Sapanca, son zamanlarda bungalov tatilinin baş yapıtlarından olmaya aday olarak gözüküyor. Bu bölgelerin aktifliği aynı zamanda beraberinde art niyetli kişi ve kişileri de beraberinde getiriyor. Son zamanlarda ulusal kanallarda da çok sayıda izlediğimiz bungalov dolandırıcılığı turizm severleri mağdur ediyor ve kötü anlar yaşatıyor. Konaklama yapmak isteyen misafirlerin iyi niyetlerini suiistimal eden bu kişiler, TÜRSAB belgesi sunarak, gerçek tesislerin fotoğraf ve videolarını kopyalayarak tatil yapmak isteyen kişilerden depozito alıyor, daha sonra kayıplara karışıyor.

tatil

Sakarya merkezli olan tatildibimde.com ile bu dolandırıcılık olaylarının önüne geçmeye çalışan Turan Ali Şafak Group şirketleri sizleri, unutulmaz anlar yaşamanız için güvenli tesislerinde misafir olmaya davet ediyor. 

Sapanca bölgesinde hizmet veren tatildibimde.com uzman çağrı merkezi kadrosu ve yöneticileri ile yaşanabilecek olumsuz durumlarda yanınızda çözüm arıyor olacaktır. Şirketin genel merkezi Sakarya İli Adapazarı ilçesinde olan kuruluş sizlere yardımcı olabilmek için telefonun diğer ucunda bekliyor.

Turan Ali Şafak Şirketler Grubu – tatildibimde.com

Semerciler Mah. Kanca Sok. No:23 D:4 Adapazarı / Sakarya

İletişim Numaraları
0546 847 5454
0850 307 7373