Sapanca’da Yeni Nesil Tatil Önerileri

Kendinizi şehrin stresinden uzaklaştırabileceğiniz, doğa ile iç içe bir tatil planlamak istiyor ancak nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. Tatildibimde.com 3. Nesil tatilde harika fırsatları ve Sapanca’da tatil yapılacak en güzel konaklama alanlarını sizler için bir araya getirdi. Yoğun iş temposunun ardından dinlendirici bir tatile ihtiyaç duyarız. Çoğu zaman vakit bulamadığımız tatiller, hem fiziksel hem de ruhsal açıdan yenilenmemizi sağlayan en önemli zaman dilimleridir. Zaten vakit bulamadığımız için ertelediğimiz, tatil planlarında bir de zamanımızı nasıl değerlendireceğimiz konusunda endişeler yaşarız.

 

Tatil planlamanızı yaparken öncelikle kaç kişi konaklamak istediğinize karar verin. Kalabalık ailecek bir tatil planlıyorsanız size önerimiz; dağ evleri ve villalar. Tatildibimde.com Sapanca’da birçok villa ve dağ evini acente olarak bünyesinde bulundurur. Ailece keyifli vakit geçirip, doğa ile iç içe olabileceğiniz villa ve dağ evi konaklama alanlarımıza sitemizde bulunan rezervasyon alanından ulaşabilirsiniz. Eğer 2 kişilik romantik bir tatil planlamak istiyorsanız size önerimiz bungalov, tiny house, taş evler. Bu küçük ve şirin evler sıcacık anılar biriktirmenizi sağlayacak. Dilerseniz Sapanca’da bulunan bungalov evlerimizde şömine başında oturabilir, jakuzi ya da sıcak havuzda rahatlayabilirsiniz. Yine doğa ile iç içe olan bungalovlarımızda Sapanca Gölü manzarasının tadını da çıkarabilirsiniz.

Ben farklı bir tatil deneyimlemek istiyorum diyenlere de bir önerimiz var. Dome Glamping (Balon Evler) Görüntü ve konsept olarak Sapanca’da en çok dikkat çeken bu evler tasarımı ve dizaynı ile sizlere farklı bir tatil deneyimi yaşatmak için tasarlandı.  Bir balonu andıran ve manzaranın tadını çıkarabileceğiniz yaz kış farklı bir tatil deneyimi sunuyor. Dome Glamping evlerimizde ısıtmalı havuzlu veya jakuzili seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

sapanca dome glamping

 

Doğa denildiğinde akla Sapanca gelir

sapanca tatili

Uzmanlar tarafından son zamanlarda yapılan araştırmalar gösteriyor ki; doğa ile iç içe yapılan tatiller diğer tatil çeşitlerine göre çok daha fazla verim sunuyor. Bol oksijenli açık hava yürüyüşleri, güzel havalarda girilen serinletici havuzlar, soğuk havalarda girilen ve sağlık havuzu olarak da adlandırılan jakuziler insan bedeninde dinlendirici bir etkiye sahip. Yorulmadan tamamen dinlendiğinizi hissedeceğiniz bir tatil deneyimlemeniz için Tatildibimde.com güvencesi ile Sapanca’ya bekliyoruz.

sapanca havuzlu dağ evi

Sapanca da sıcak havuz mu Jakuzi mi?

Soğuk havalarda tatil severler sıcak havuz ve jakuzi arasındaki farkı araştırıyor. Kısıtlı zamanınızı bunları düşünerek harcamayın. Eğer konforunuzdan vazgeçmek istemiyorsanız ve zaten sık sık yapamadığınız tatilinizi özenle planlamak istiyorsanız; Tatildibimde.com’un Sapanca da sıcak havuzlu ve jakuzili seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.